Furçë për vetullat dhe qerpikët

0 out of 5

220 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: furce-per-qerpiket Kategori: , ,

Përshkrim

Një set me 6 furça profesionale për qerpikët dhe vetullat.

Ju ndihmon të hiqni grimin!

∙ Dorezë e hollë

∙ Lehtë për t’u përdorur

∙ Qime të holla

∙ Fibra sintetike

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për vetullat dhe qerpikët”

Related Products