Furçë për tonin e syve

0 out of 5

220 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: furce-per-tonin-e-syve Kategori: , ,

Përshkrim

Këto furça janë prej lateksi dhe dorezë plastike, janë të qëndrueshme dhe të lehta. Dizajni me dy koka me detaje të shkëlqyera e bën atë praktik, ju mund t’i përdorni ato lehtësisht. Mjete esenciale për grimin e syve.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Furçë për tonin e syve”

Related Products