Glob kristali me shkëlqim dhe arush

0 out of 5

530 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: glob-bore-me-arush-ne-nje-filxhan Kategori: ,

Përshkrim

Dhurata klasike për të rritur e fëmijë: një glob I kristaltë.
Brenda globit ndodhet një arush me lule në duar, dhe në vend të flokëve të dëborës, bien copëza me shkëlqim.
Ajo çka e bën akoma më të veçantë këtë glob është baza e tij e cila është në formë filxhani, me mbishkrimin I love U.
Permasat: 7×6 cm
Materiali: qelq dhe polyresin

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Glob kristali me shkëlqim dhe arush”

Related Products