Glob për ngjyrosje dhe kater marker që fshihen

0 out of 5

2200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: glob-me-hartn-e-bots-pr-vizatim-prfshir-4-ngjyra-ca-22-cm-plastike Kategori: ,

Përshkrim

Ngjyrosni vendet si të doni, fshijini sa herë që dëshironi një ndryshim dhe bëjeni përsëri.
Kjo ngjyrë e globit tuaj do t’i ndihmojë fëmijët të zhvillojnë aftësitë e të menduarit gjeografik dhe hapësinor.
Përveç ngjyrosjes së globit dhe mësimit të vendndodhjeve gjeografike, ky glob është i anuar në një kënd për të imituar animin aktual të tokës në boshtin e saj.
Mund të fshihet dhe fëmijët mund të bëjnë mbishkrime sipas dëshirës dhe mund të përdoret në mënyrë të përsëritur.
I pajisur me skica tokësore dhe oqeanike, ky glob mësimor lejon fëmijët të njohin kontinentet, vendet dhe oqeanet anembanë botës.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Glob për ngjyrosje dhe kater marker që fshihen”

Related Products