Glob kristali me shkëlqim dhe Njëbrirësh

0 out of 5

790 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: glob-vezullues-njebriresh-i-shtrire-ne-re-rreth-9-x-65-cm-2-asgje-12-cope-per-shfaqje Kategori: ,

Përshkrim

Dhurata ideale për të vegjlit e magjepsur pas Unicorn.
Njëbrirësh i shtrirë në re brenda një globi me shkëlqim.
Përmasat: 9 x 6,5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Glob kristali me shkëlqim dhe Njëbrirësh”

Related Products