Përshkrim

Përfaqësim i saktë gjeografik i vendeve, kontinenteve, oqeaneve dhe zonave tona botërore. E përkryer për dhomën e ndenjes, dhomën e gjumit, studimin ose për qëllime edukative nga fëmijët.

Bërë nga materiale plastike të qëndrueshme
Funksioni vetë-rrotullues
Një pjesë e përkryer edukative për fëmijët
Kërkon 1 x bateri AA e cila nuk përfshihet
Përmasat e produktit: Diametër 14 x 19 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Globi vetë-rrotullues me bateri”

Related Products