Gomë fshirëse në formë fytyrë tigri

0 out of 5

210 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: gome-bb-friends-boys Kategori: ,

Përshkrim

Gomë fshirëse nga marka BB FRIENDS BOY Tiger.

Janë sintetike dhe të përshtatshme për të gjitha llojet e letrës.
Vijnë në një formë interesante, fytyrë tigri.
Përmasat: 5 x 4 x 0.8 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Gomë fshirëse në formë fytyrë tigri”

Related Products