Gomë fshirëse në formë avokado

0 out of 5

50 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: gome-ne-forme-avokado Kategori: ,

Përshkrim

Gomat në formë avokado janë material prej gome, jo toksike dhe miqësore me mjedisin, mund të fshijnë lehtësisht shenjat e lapsit dhe mund të përdoren në mënyrë të sigurt si lojëra dhe lodra.
Forma e gomës është 3D dhe ngjan si avokado e vërtetë.
Eshtë e fortë, e qëndrueshme, efektive dhe realiste, fëmijët tuaj do ta pëlqejnë atë.
Këto goma të reja në formë avokadoje mund të përdoren në çdo lloj letre.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Gomë fshirëse në formë avokado”

Related Products