Set me dy gota per pije “High the But”

0 out of 5

1750 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: gota-ne-forme-fundshpine-femre Kategori: , , , ,

Përshkrim

Seti i gotave për pije “High the But” bën përshtypje me formën e tij të jashtëzakonshme në formën e vitheve. Me këtë dizajn humoristik, çdo gllënjkë bëhet një përvojë argëtuese!
Kapaciteti: 250 ml,
Dhurata perfekte: Surprizoni miqtë, familjen ose kolegët tuaj me këtë akullore origjinale për pije. Është dhurata perfekte për njerëzit me sens të theksuar humori dhe garanton të qeshura!
Qoftë për festa ditëlindjesh, barbekju, festa beqarie, apo thjesht për një mbrëmje argëtuese në shtëpi. Gotat e pijes High the Butt janë plotësuesi i përsosur për çdo festë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me dy gota per pije “High the But””

Related Products