Gotë birre me dizajn të dyanshëm “Before & After”

0 out of 5

1850 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: gote-birre-me-dy-ane-para-dhe-pas Kategori: , , , ,

Përshkrim

Gotë birre me dy fytyra. Njëra anë e gotës tregon gjendjen e personit që pi birrën para se ta pijë ndërsa ana tjetër pasi ta pijë atë. Sigurisht, nuk ka nevojë të shpjegohet se cila anë është duke buzëqeshur 🙂
Materiali: prej qelqi
Paketimi: karton me ngjyrë
Lartësia: 15 cm,
Diametri: rreth 8 cm
– Kapaciteti: rreth 530 ml

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Gotë birre me dizajn të dyanshëm “Before & After””

Related Products