Gotë për smoothie Mason

0 out of 5

510 L

SKU: gote-per-smoothie-mason Kategori: , , ,

Përshkrim

Kavanoza për lëngje në modë me dizajn kashte, ngjyrë të rastësishme sipas disponueshmërisë.
Mund të përdoret për dekorim.
Lëngje dhe kokteje me bazë uji detoks, shërbime të shijshme për pije.
Ideale për dhuratë në çdo rast.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Gotë për smoothie Mason”

Related Products