Përshkrim

Guri rrjedh nga llava vullkanike, kështu që ata do të kenë ngjyrë, formë dhe madhësi të ndryshme. Vrimat e shumta dhe të rastësishme në gur pastrojnë lëkurën tuaj në të gjitha anët
Ofron një mënyrë natyrale për t’ju ndihmuar të hiqni njollat, misrat, kallot dhe gjetkë, si dhe të bëni një eksfolim të të gjithë trupit që do ta lërë lëkurën tuaj të duket e freskët dhe rinore.
Këta gurë thembrash vijnë në një madhësi të përshtatshme dhe të lehtë për t’u përdorur. Litar natyral i varur që mban mirë formën e tij pasi laget. Një mjet efektiv për rinovimin dhe pastrimin.
Për ta përdorur, lagni lëkurën e kallos në ujë të ngrohtë derisa të ndihet e butë. Më pas lagni gurin e këmbës në ujë me sapun dhe fërkojeni butësisht mbi kallo me lëvizje rrethore.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Gur thembrash”

Related Products