Hapëse shishe në formë çekiçi

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: hapese-shishe-ne-forme-cekici Kategori: , ,

Përshkrim

Hapëse shishe në formë çekiçi, prej metali me gjatësi 26cm. dhe pesha 310g.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Hapëse shishe në formë çekiçi”

Related Products