Hapëse shishesh me magnet

0 out of 5

350 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: hapese-shishesh-me-magnet-2 Kategori: , ,

Përshkrim

Funksionale dhe dekorative për adhuruesit e birrës! Në fund të kutisë së vogël të birrës është hapësi i shisheve dhe një magnet. E disponueshme ne ngjyrë të kuqe dhe jeshile.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Hapëse shishesh me magnet”

Related Products