Hapëse shishesh metalike në formën e kartës së Asit

0 out of 5

120 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: hapese-shishesh Kategori: , , ,

Përshkrim

Luaj lojën e preferuar dhe shijoni çdo gotë me hapësen e shisheve metalike në formë të kartës së Asit!
Hapëse shishesh metalike
Përmasat: 8.6×5.5cm
Ngjyrat: silver & e zezë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Hapëse shishesh metalike në formën e kartës së Asit”

Related Products