Heqës pushi 360 gradë me ngjitës

0 out of 5

290 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: heqes-pushi-360-grade-me-ngjites Kategori: ,

Përshkrim

Mbledh me shpejtësi dhe pa mundim pluhurin, qimet e kafshëve shtëpiake, zbokthin nga veshjet, tapeti, mobiljet dhe shumë sipërfaqe të tjera me ngjitje shtesë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Heqës pushi 360 gradë me ngjitës”

Related Products