Jastek udhëtimi me mbushje mikro topa polistireni

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: jastek-per-qafen-me-mbushje-mikro-pelet Kategori: , ,

Përshkrim

A keni ëndërruar për aventurën e rradhës? Jastëku ynë i udhëtimit siguron ëndrra të ëmbla gjatë rrugës.

Ky jastëk shërben për të mbështetur shtyllën kurrizore cervikale, redukton lodhjen dhe tensionin e muskujve të qafës.
Mbushur me mikro-topa polistireni që përshtaten në mënyrë të përkryer me kokën, qafën dhe shtyllën kurrizore. Ky jastëk do t’i bëjë më të këndshme edhe udhëtimet e gjata me makinë, tren, aeroplan etj.
Përmasat: 26 x 26 cm,
Përmbajtja: 93% poliestër & 7% elastan
Ngjyrat: blu, e kuqe, e zezë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Jastek udhëtimi me mbushje mikro topa polistireni”

Related Products