Jastëk mbështetës me mbushje mikro topa polistireni dhe dizajn birre

0 out of 5

1500 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: jastek-per-qafen-me-mbushje-mikropeleti-me-dizajn-birre Kategori: , ,

Përshkrim

Jastëku në formë cilindri është ideal për t’u çlodhur, për të pushuar apo edhe për të fjetur. Ky jastëk shërben për të mbështetur shtyllën kurrizore cervikale, redukton lodhjen dhe tensionin e muskujve të qafës.
Mbushur me mikro-topa polistireni që përshtaten në mënyrë të përkryer me kokën, qafën dhe shtyllën kurrizore. Ky jastëk do t’i bëjë më të këndshme edhe udhëtimet e gjata me makinë, tren, aeroplan etj.
Elastani është një material me elasticitet të shkëlqyer, fibra është e qëndrueshme dhe nuk rrudhet.
Një dhuratë e shkëlqyer dhe qesharake për të gjithë dashamirët e birrës.
Rekomandohet larje e butë në 30 °C.
Materiali:
veshje – 85% poliestër dhe 15% material elastik
mbushje – topa polistireni

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Jastëk mbështetës me mbushje mikro topa polistireni dhe dizajn birre”

Related Products