Jastëk udhëtimi me mbushje të butë dhe mbishkrimin “Have a nice food”

0 out of 5

1350 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: jastek-suportiv-per-qafen-2 Kategori: , ,

Përshkrim

Jastekët tanë të qafes janë shoqeruesit tuaj më të mirë, jo vetëm gjatë udhëtimeve por edhe gjatë orëve të lodhshme të punës para kompjuterit.

Jastek ergonomic
Gjysmë I rrumbullakët dhe me kapje me kopsë
Përmasat: 30x30cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Jastëk udhëtimi me mbushje të butë dhe mbishkrimin “Have a nice food””

Related Products