Jastëk udhëtimi & maskë për sytë me dizajn vizatimor

0 out of 5

990 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: jastek-suportiv-per-qafen Kategori: , ,

Përshkrim

Që fëmijët tuaj të jenë të rehatuar plotësisht gjatë udhëtimeve në makinë apo avion ky është jastëku ideal për ta. Jastëku është prej poliesteri dhe pambuku, ofron një sipërfaqe të butë dhe të rehatshme. Veshja e brendshme është prej shkume e cila kthehet në formën e saj origjinale brenda 3 sekondave.

Përshkrim:
E shkëlqyeshme për udhëtime, pushim dreke në zyrë, aeroplan, hotel, kamping dhe fjetje në shtëpi.
Jastëk udhëtimi në formë ergonomie U, dizajn rrethues 360 gradë, ofron mbështetje të rehatshme për qafën, kokën tuaj,
kujdesuni për shtyllën kurrizore të qafës së mitrës, mbushje me sfungjer PP me elasticitet të lartë, shumë e butë, redukton efektet e dridhjeve, ju lejon të relaksoheni dhe të bini në gjumë shpejt.
Jastëku i udhëtimit në formë U është projektuar me dizajn të lezetshëm të kafshëve vizatimorë, të bukur dhe në modë, përdorni atë për të pushuar kur udhëtoni dhe ju bën më tërheqës,
i pershtatshem per te rritur dhe femije, mund te perdoret edhe si dekor.
Maska e syve është bërë nga pëlhurë e butë, e përshtatshme për lëkurën, e lehtë për përdorim të rehatshëm, brez elastik për forma të ndryshme të kokës, bllokon dritën më të madhe.

Specifikim:
Materiali i jastëkut të qafës: Poliester, mbushje sfungjeri PP
E brendshme: fibër polipropileni
Ngjyra: Macja gri, rozë, jeshile, e verdhë, kafe, pinguin gri
Madhësia e jastëkut të qafës: 28x29cm

Paketa përfshin:
1pc x Jastëk Qafë në formë U
1 copë x Mbulesa për sytë

Shënim:
1. Për shkak të ndryshimit të dritës dhe ekranit, ngjyra e artikullit mund të jetë paksa e ndryshme nga fotot.
2. Ju lutemi lejoni dallimet 1-2 cm për shkak të matjes manuale.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Jastëk udhëtimi & maskë për sytë me dizajn vizatimor”

Related Products