Përshkrim

Jastëkë të rehatshëm me butona për kolltuqe, karrige, stola dhe shumë më tepër. Ideale për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. E disponueshme ne nuanca te ndryshme!

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shilte për karrige”

Related Products