Jastëk udhëtimi prej pellushi me maskë gjumi, Volkswagen T1 Camper

0 out of 5

2300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: jastk-udhtimi-prej-pellushi-me-mask-gjumi-volkswagen-t1-camper Kategori: , ,

Përshkrim

I dallueshëm menjëherë, kamperi Volkswagen është një markë ikonë që ka një ndjekës të madh. Jastëkët tanë të udhëtimit janë aksesori i përsosur për çdo tifoz të Volksëagen-it dhe dizajni i tyre i vlerësuar me çmime ju lejon të uleni dhe të ëndërroni në rehati me mbështetësen e kokës dhe maskën e syve. Bërë nga poliestër dhe material elastik, me një kapëse plastike të përshtatshme për t’u lidhur në një rrip ose çantë në mënyrë që të mos humbasë kurrë! I projektuar si për fëmijë ashtu edhe për të rritur, mund të lahet deri në 30° dhe për këtë arsye është i lehtë për t’u mbajtur i pastër. Përmasat: 17x14x11cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Jastëk udhëtimi prej pellushi me maskë gjumi, Volkswagen T1 Camper”

Related Products