Kafshë pellushi Sleepy

0 out of 5

1600 L

SKU: kafshe-pellushi-sleepy Kategori: ,

Përshkrim

Kafshët Sleepy janë lodrat perfekte përkëdhelëse! Me një teksturë të butë dhe kafshë të ëmbla, ato ofrojnë rehati dhe relaksim për çdo fëmijë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kafshë pellushi Sleepy”

Related Products