Kafshët e xhunglës prej pellushi

0 out of 5

1340 L

SKU: kafshe-pellushi Kategori: ,

Përshkrim

Koleksioni ynë i kafshëve të mbushura në xhungël sjell magjinë e natyrës në prehrin tuaj. Të buta dhe realiste, këto kafshë pellushi do t’ju çojnë në një udhëtim në botën e xhunglës. E përkryer për të luajtur, përqafuar dhe dekoruar.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kafshët e xhunglës prej pellushi”

Related Products