Kaleidoskop

0 out of 5

490 L

SKU: kaleidoskop Kategori: ,

Përshkrim

Lodra klasike e kaleidoskopit shumëngjyrëshe është perfekte për fëmijët, thjesht rrotullojeni dhe përjetoni një shfaqje të gjallë drite, çdo kthesë krijon një magji që do të verbojë dhe kënaqet. Paraqitja e imazhit me ngjyra dhe pamja e gjallë e filmave vizatimorë i ndihmojnë fëmijët të njohin ngjyrat, të angazhojnë imagjinatën e kuriozitetit të fëmijëve, të përmirësojnë zhvillimin e tyre.
Kjo lodër e thjeshtë është një dhuratë e mrekullueshme dhe unike për fëmijët ose miqtë tuaj.
Perfekte për ditëlindjet e fëmijëve, shpërblimet e klasës, çmimet, çantat e mira, mbushësit e çantave për festë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kaleidoskop”

Related Products