Kamion transformer

0 out of 5

1000 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kamion-dhe-robot-2-ne-1-13cm Kategori: ,

Përshkrim

Avantazhet e produktit: automjeti ka pjesë lëvizëse, aftësia për ta kthyer makinën në robot ju inkurajon të luani edhe më shumë, vendosni vetë me cilën lodër dëshironi të luani tani, Makinë apo Robot. Kush e di, ndoshta duke luajtur me kamionin MEGA CREATIVE, fëmija juaj do të dëshirojë të bëhet një punëtor ndërtimi si Bob në Përmbajtjet e ardhshme të Ndërtuesit të grupit Truck/Robot. Produkt i bërë nga plastika. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm nga 15x13x7 në 18x7x7, dimensionet e paketimit – gjatësia e ekranit x lartësia x thellësia. cm 30x9x33 cm, pesha e produktit pa ambalazh kg 0,10 kg, pesha e produktit me ambalazh kg 1,05 kg, nuk kërkon bateri. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kamion transformer”

Related Products