Kamion dhe robot

0 out of 5

1300 L

SKU: kamion-dhe-robot Kategori: ,

Përshkrim

Automjeti ka pjesë lëvizëse, aftësia për ta kthyer makinën në robot ju inkurajon të luani edhe më shumë, vendosni vetë me cilën lodër dëshironi të luani tani, Makinë apo Robot. Kush e di, ndoshta duke luajtur me kamionin MEGA CREATIVE, fëmija juaj do të dëshirojë të bëhet një punëtor ndërtimi si Bob në Përmbajtjet e ardhshme të Ndërtuesit të grupit Truck/Robot

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kamion dhe robot”

Related Products