Kamion me elemente lëvizëse dhe një rimorkio

0 out of 5

800 L

SKU: kamion-me-elemente-levizese-dhe-nje-rimorkio Kategori: ,

Përshkrim

Kamion me elemente lëvizëse dhe një rimorkio të shkëputshme. Dimensionet e produktit: 24x7x6cm Materiali:plastike

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kamion me elemente lëvizëse dhe një rimorkio”

Related Products