Kamion transporti lodër, metalike 12x8x6cm

0 out of 5

390 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kamion-metalik-12x8x6cm Kategori: ,

Përshkrim

Avantazhet e produktit Kamioni MEGA CREATIVE është një lodër që fëmija juaj nuk do të mërzitet kurrë. Makinat vijnë në pesë lloje. Një makinë prej plastike dhe metali. Makina ka me timon. Projektuar për fëmijë nga 3 vjeç e lart. Nuk kërkon energji baterie. Dimensionet e paketimit të makinës: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 12x8x6.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kamion transporti lodër, metalike 12x8x6cm”

Related Products