Organizues shumëngjyrësh prej qelqi dhe me kapak

0 out of 5

790 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kavanoz-me-kapak-i-valezuar Kategori: , ,

Përshkrim

Multiorganizues prej qelqi dhe me kapak.
Mund ti përdorni si organizues: karmelesh, bizhuterisht, aromatizues etj.
Ngjyrat: 6 ngjyra,
Përmasat: 6.5 x 6.5 x 9cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues shumëngjyrësh prej qelqi dhe me kapak”

Related Products