Kohëmatës për zierjen e vezëve

0 out of 5

370 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kohemates-per-zierjen-e-vezeve Kategori: , ,

Përshkrim

Tashmë mund të kemi vezën perfekte me anë kohëmatësit për zjerjen e vezëve.
Ngjyra ndryshon ne 3 nivele: pak të zjerë, gjysmë të zjerë dhe plotësisht te zjerë.
Eco – friendly
Përmasat: 6 x 4cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kohëmatës për zierjen e vezëve”

Related Products