Komardare për fëmijë

0 out of 5

740 L

SKU: komardare-per-femije Kategori: ,

Përshkrim

Komardare e pershtatshme per fëmijë. Permasat 70×53 cm, sigurojne suport te mjaftueshem per lundrim te qendrueshem në det dhe pishine.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Komardare për fëmijë”

Related Products