Komerdare në formë Unicorn për të mbajtur pijen

0 out of 5

390 L

SKU: komerdare-ne-forme-unicorn-per-te-mbajtur-pijen Kategori: ,

Përshkrim

Shijojeni verën me këtë mbajtëse pijesh në formë njëbrirësh nE bërë prej plastike, mund të mbajë deri në 70 kg dhe ka dy doreza. Dimensionet e përafërta të bazës janë 90 x 70 cm dhe dimensionet e përgjithshme janë 150 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Komerdare në formë Unicorn për të mbajtur pijen”

Related Products