Thes boksi antistres

0 out of 5

1400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kon-boksi-i-fryr Kategori: , ,

Përshkrim

Koni i boksit është një zgjedhje e shkëlqyer për festa, ngjarje dhe dekorime. Ky kon me siguri do t’u bëjë përshtypje të ftuarve tuaj. Përveç kësaj, është e ripërdorshme dhe e lehtë për t’u ruajtur për përdorim në të ardhmen. I lehtë për t’u fryrë me një pompë ajri (nuk përfshihet)
Mund të përdoret si dekor, postë shënjuese apo edhe si lodër. Dizajn i mrekullueshëm me një temë festive.
Udhëzimet e përdorimit:
Fryni shtyllën duke përdorur një pompë ajri
Sigurohuni që shtylla të jetë e fortë dhe të mos bjerë.
Lëreni ajrin të dalë nga shtylla dhe ruajeni për ripërdorim.
Lartësia: Përafërsisht. 147 cm.
Materiali: PVC.
Ngjyra: E kuqe, e bardhë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Thes boksi antistres”

Related Products