Kornizë për fotografi prej druri, “Let your light shine”

0 out of 5

730 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kornize-per-fotografi-prej-druri-let-your-light-shine Kategori: , ,

Përshkrim

rreth. 30 x 33 cm, me 2 kapëse magneti dhe 1 grep të tretë të dyfishtë, për 3 foto 10 x 15 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kornizë për fotografi prej druri, “Let your light shine””

Related Products