Korrektor AMY’S, Nr. 04

0 out of 5

470 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: korrektor-amys-nr-04 Kategori: , ,

Përshkrim

Korrektor për aplikim të lehtë dhe mbulim perfekt! Përmban gjalpë arrash dhe gjalpë kakao për ushqim shtesë dhe elasticitet në lëkurë! Formula e AMY’S Cover Stick Concealer No 01 është krijuar për t’u përhapur lehtësisht dhe në mënyrë të barabartë. Prandaj, është perfekt për mbulimin e suksesshëm të rrathëve të zinj, shenjave të akneve, puçrrave dhe skuqjeve! Përdorimi Aplikoni në pikat që dëshironi të korrigjoni. Përhapeni produktin me lëvizje të lehta. Përveç kësaj, ju mund të aplikoni AMY’S All Day Foundation për një rezultat të plotë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Korrektor AMY’S, Nr. 04”

Related Products