Krahë noti për fëmijë

0 out of 5

1450 L

SKU: krahe-noti-per-femije Kategori: ,

Përshkrim

Mbajtja e sigurt e të voglit tuaj është më e lehtë se kurrë me xhaketën e shpëtimit.
I miratuar nga USCG, kjo xhaketë shpëtimi ofron një mënyrë të lehtë për të që të rehatohet në ujë, ndërsa mëson të notojë.
Ndërtimi i najlonit i mban ato të rehatshme.
Sistemi i shtrëngimit përgjatë pjesës së pasme mundëson ndezjen dhe fikjen e lehtë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Krahë noti për fëmijë”

Related Products