Krëhër për flokët në forma të ndryshme

0 out of 5

500 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kreher-per-floket-neon Kategori: , ,

Përshkrim

Me dhëmbë të butë dhe jastëk ajri, qimet e buta do t’ju japin një përvojë të këndshme stilimi është projektuar në një mënyrë që ndihmon në tharjen e shpejtë të flokëve, pasi ndihmon në kullimin e ujit të tepërt nga flokët tuaj, ngre rrënjët për të shpejtuar kohën e tharjes dhe lejon flokët të rrjedhin ajrin midis fijeve.
Krëhëri vjen në 4 forma të ndryshme pë stilimin e flokëve.
Ngjyrat e dorezës: fosforeshente

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Krëhër për flokët në forma të ndryshme”

Related Products