Krokodil me Kurdisje me ndriçim Lodër 13cm

0 out of 5

400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: krokodil-me-kurdisje-me-ndricim-loder-13cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit Krokodili me Kurdisje nga MEGA CREATIVE është një lodër që do t’i bëjë shumë njerëz të buzëqeshin kur e shohin. Ka një fije për të lidhur lodrën dhe e lejon atë të lëvizë në një sipërfaqe të sheshtë. Kur krokodili lëviz, ai gjithashtu ndizet duke përdorur rrathë të vegjël. Përmbajtja e kompletit Krokodil i shtrirë, i disponueshëm në katër ngjyra: celadon, të verdhë, blu dhe rozë. Paketuar në një ekran prej 12 copë. Produkti është prej plastike. Dimensionet/pesha/bateritë Përmasat krokodili 13 cm. Shfaqja e dimensioneve A 12 gjatësi x lartësi x thellësi. cm 37x6x29. Pesha e produktit kg. 0.03 kg. Ekrani i peshës A 12 kg. 0.60 kg. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3 vjeç. Nuk kërkon bateri

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Krokodil me Kurdisje me ndriçim Lodër 13cm”

Related Products