Kubi Magjik

0 out of 5

140 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kubi-magjik Kategori: ,

Përshkrim

Kubi Magjik 3×3 Mega Creative. Lëreni fëmijën tuaj të zhvillojë aftësitë motorike dhe të të menduarit dhe të punojë në aftësitë manuale dhe imagjinatën. Kubi Magjik nga Mega Creative do t’i japë çdo vullnetari një kënaqësi të vërtetë kur përpiqet ta zgjidhë atë! Kubi i logjikës Cube është padyshim enigma logjike më e njohur në botë, e cila ka fituar popullaritet të madh si tek fëmijët ashtu edhe tek të rriturit. Kubi i zgjidhjes është një enigmë klasike që mund të shijohet në shtëpi ose në lëvizje. Lodra ka gjashtë mure, secila prej të cilave përbëhet nga nëntë katrorë me ngjyra. Qëllimi është të rrotulloni zarin për ta kthyer atë në gjendjen e tij origjinale dhe për t’i bërë të gjitha fytyrat të njëjtën ngjyrë. Të luash me zare është jashtëzakonisht problematike. Produkti është i përshtatshëm për fëmijë nga 6 vjeç. Çmimi për 1 copë. Karakteristikat e produktit: – kubi përbëhet nga katrorë me ngjyra 3×3, – zgjidhja e kubit stimulon stimulimin e trurit dhe të menduarit logjik, – të mësuarit për t’u përqendruar dhe zhvilluar aftësitë motorike dhe të të menduarit, – një lodër e këndshme logjike si për të rinjtë ashtu edhe për të moshuarit që pëlqejnë enigmat logjike. Dimensionet e paketimit kolektiv (36 copë): 21.5x11x7.5cm Përmasat e 1 copë: 3.5×3.5×3.5cm Mosha: 6+

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kubi Magjik”

Related Products