Kubikë inoksi për ftohje të pijeve alkolike.

0 out of 5

750 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kubike-inoksi-per-ftohje-te-pijeve-alkolike Kategori: , ,

Përshkrim

Përmasat:2.5cm. Sasia: 6 copë. Kubikët e inoksit vendosen në ngrirje dhe shërbejnë për të ftohur pijet alkolike.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kubikë inoksi për ftohje të pijeve alkolike.”

Related Products