Kufje MAX-450 me tela

0 out of 5

1280 L

SKU: kufje-max-450-me-tela Kategori: ,

Përshkrim

Veshja e kufjeve është shumë e butë dhe e rehatshme, ka jastëkë të butë të mbushur për dëgjim të rehatshëm, ju lejon të minimizoni lodhjen. Dizajni i rrotullimit të kufjeve lejon marrjen e lehtë kur nuk i përdorni dhe përmirëson transportueshmërinë kur udhëtoni.Nuk është i përshtatshëm vetëm për fëmijët tuaj, por edhe për shumë të rritur.
Gjatësia: 1.2m

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kufje MAX-450 me tela”

Related Products