Përshkrim

Veshja e kufjeve është shumë e butë dhe e rehatshme, ka jastëkë të butë të mbushur për dëgjim të rehatshëm, ju lejon të minimizoni lodhjen. Dizajni i rrotullimit të kufjeve lejon marrjen e lehtë kur nuk i përdorni dhe përmirëson transportueshmërinë kur udhëtoni.Nuk është i përshtatshëm vetëm për fëmijët tuaj, por edhe për shumë të rritur.

Karakteristikat

Vijnë në disa ngjyra: rozë, e verdhë dhe e zezë.

Lloji: 165 me kabëll

Kapaciteti i energjisë:1000mW

Rezistenca e plotë:24om në 1kHz

Ndjeshmëria: 102db|m W

Përgjigjja e Frekuencës: 5Hz-22000Hz

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kufje MZ-026 me tel”

Related Products