Kukull “Baby Doll” 20cm

0 out of 5

1400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kukull-baby-doll-20cm Kategori: ,

Përshkrim

Me sytë e saj të bukur ngjyrë të kaltër dhe fytyrën engjëllore, Baby Doll është një kukull me veshje për fëmijët e moshës +18 muajsh. Është e lehtë dhe me madhësi që përshtaten në mënyrë të përkryer me duart e të vegjëlve. Trupi i saj i butë, e lejon atë të adoptojë të njëjtat pozicione si një foshnjë e vërtetë. Vjen me veshje dhe kordele në dy ngjyra: Rozë dhe Blu. Përmasa: 20cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kukull “Baby Doll” 20cm”

Related Products