Kukull ne material rrobe dhe gjatesi 45cm

0 out of 5

2400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kukull-ne-material-rrobe-dhe-gjatesi-45cm Kategori: ,

Përshkrim

Kukullat prej rrobe janë një nga lodrat e para të çdo fëmije të vogël.
Ato janë të sigurta dhe jashtëzakonisht të këndshme në prekje. Kukulla me imazhin e djalit është kandidati perfekt për mikun më të mirë të fëmijës suaj. Vjen në gjatësinë 45cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kukull ne material rrobe dhe gjatesi 45cm”

Related Products