Kukull me veshje profesionesh

0 out of 5

2100 L

SKU: kukull Kategori: ,

Përshkrim

Nuk mund të keni kurrë mjaft kukulla, çdo vajzë do të gjejë kukullën perfekte për vete.
Kukull 29 cm me veshje profesionale. Një lodër e bërë nga plastika, pëlhura dhe qime artificiale.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kukull me veshje profesionesh”

Related Products