Portofol me 2 zinxhirë me dizajnin e drurit

0 out of 5

230 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kulete-monedhash-prej-tape-druri-me-zinxhir Kategori: , ,

Përshkrim

Portofol me dizajn druri me dy zinxhirë
E qëndrueshme, elegante, unike dhe e organizuar në 2 hapësira të ndryshme. I pajisur me zinxhir praktik, gjërat tuaja me vlerë ruhen gjithmonë në mënyrë të sigurt. Shtoni një prekje të natyrës dhe modës në përditshmërinë tuaj!
– Përmasat: 12×13 cm
– E disponueshme në 3 ngjyra të ndryshme

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol me 2 zinxhirë me dizajnin e drurit”

Related Products