Portofol për mjete shkollore me një ndarje dhe dizajn Njëbrirësh

0 out of 5

340 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kulete-plastike-me-zinxhir-unicorn Kategori: ,

Përshkrim

Një portofol i përsosur për të ruajtur të gjithë aksesorët tuaj shkollorë, si gomë, lapsa, gërshërë, ngjitës, letër shënimesh, etj.
Praktike dhe e lehtë në peshë, ajo mund të futet lehtësisht në çantën e shkollës.
Ngjyra: blu, rozë dhe lejla.
Fansat e vegjel të Unicorn, do ta adhurojnë.
Përmasat: 21 x 9, 5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për mjete shkollore me një ndarje dhe dizajn Njëbrirësh”

Related Products