Portofol për mjete shkollore me mbishkrimin “Best of me”

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kulete-silikoni-per-lapsat-ne-3-ngjyra-neon-roze-lejla-bojeqiell Kategori: ,

Përshkrim

Portofol 3 ngjyrësh kombinimi rozës lejlas dhe blu. Vjen për të gjitha moshat duke u përdorur si portofol për mjete shkollore por gjithashtu dhe për sende te tjera vetjake, që mund të rrijnë shum mirë brenda tij.
Praktik dhe I lehtë mund ta mbani lehtësisht në çantën tuaj.
Me mbishkrimin “Best of me”.
Përmasat: 20x5x6 cm.
Materiali: silikon

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Portofol për mjete shkollore me mbishkrimin “Best of me””

Related Products