Kuti drekë, “Stormtrooper”

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kuti-dreke-stormtrooper-me-2-ndarje-perfshire-pirun-dhe-luge Kategori: , ,

Përshkrim

Kuti drekë, Stormtrooper, me 2 ndarje, përfshirë. pirun dhe lugë rreth. 8,5 x 17 cm, plastike

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kuti drekë, “Stormtrooper””

Related Products